Donacija dječjih igračaka KBC Rebro Zagreb

Već drugi put za redom Dječji vrtić Vinica u suradnji s roditeljima organizirao je prikupljanje igračaka za oboljelu djecu u KBC Rebro Zagreb.

Da prikupljene igračke stignu do djece u zagrebačkoj bolnici pobrinule su se zamjenica ravnateljice Ksenija Humek i gospoda Josipa Matijašec, majka djevojčice Lare oboljele od spinalne mišićne atrofije koja je ujedno i polaznica našeg Vrtića. Igračke su sigurno stigle do ” Dječjeg šarenog ulaza” prostora na KBC Rebro gdje mali bolesnici mogu odabrati igračku koja će ih pratiti tijekom liječenja i koja će im pomoći umanjiti stresno razdoblje boravka u bolnici.

Veliko hvala sestri Bernardici Pavlić Pračić koja je jedna od pokretačica ove hvalevrijedne akcije i koja svojim radom daje sebe za oboljelu djecu kako bi im olakšala to teško razdoblje njihovog života.

smart
smart