Dječji vrtić Vinica 2. najljepši Vrtić u Republici Hrvatskoj

U HRT-ovom studiju Zvonimir Bajsić održana je tradicionalna i ove godine jubilarna 30 dodjela nagrada „Najljepši školski vrtovi u Republici Hrvatskoj“. Voditelji svečanosti dodjele nagrada bili su Zlata Muck Sušec i Mirko Fodor, dok je svečanost uveličao Dječji zbor Hrvatske radiotelevizije svojim izvedbama. Na ovaj obrazovno-ekološki projekt Hrvatske radiotelevizije koji se provodi u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja uz potporu Ministarstva poljoprivrede, Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, prijavio se i Dječji vrtić Vinica koji je u kategoriji za najljepši vrtić u Republici Hrvatskoj osvojio visoko 2. mjesto. Da se trud vrijednih i marljivih dječjih ručica i njihovih odgojitelja isplatio dokazuje dobivena nagrada. Svečana dodjela moći će se pogledati u nedjelju 24. ožujka na trećem programu HRT-a s početkom u 13 sati.

smart