BOŽIĆNA PRIREDBA

Proteklog su tjedna, u subotu 9.12.2023. djeca iz Dječjeg vrtića Vinica održala svečanu Božićnu priredbu za roditelje i ostalu obitelj u prostoru Općine Vinica , a u sklopu manifestacije Advent u Vinici.
Djeca iz skupina Ježići, Bubamarci i Pužići predstavili su se recitacijom, plesom i prigodnim božićnim pjesmama, te su na taj način razveselili sve prisutne.

Odgojiteljice iz Dječjeg vrtića Vinica za svu su djecu  pripremile božićnu radionicu gdje je svatko mogao izraditi svoj božićni ukras ili se fotografirati u foto kutku u liku Grincha, patuljka ili djedice.

Isto tako pripomogli smo u pripremi božićne tombole u kojoj se bilo dovoljno prijaviti na našem štandu , te fizički biti prisutan za vrijeme izvlačenja. Za bogate nagrade pobrinuli brojni sponzori s područja Općine Vinica.