Advent u Vinici

Po prvi puta u Općini Vinica u subotu, 10. prosinca 2022. godine održala se manifestacija Advent u Vinici. Mnoštvo mještana, posjetitelja te djece okupilo se na prostoru ispred zgrade Općine te u velikoj dvorani Općine Vinica i prepustilo se blagdanskom raspoloženju uz bogati kulturno – zabavni program te bogatu gastronomsku ponudu.

Svečanom ozračju doprinijela su djeca iz Dječjeg vrtića Vinica svojom Božićnom priredbom na kojoj su sudjelovala djeca iz starijih odgojnih skupina pjesmom, plesom i prigodnim božićnim recitacijama. Nakon priredbe djecu je dočekala radionica u kojoj su mogli izrađivati čestitke i pisati pisma malom Isusu koju su pripremile odgojiteljice.

Osim u pripremi radionice, odgojiteljice iz našeg vrtića bile su veoma aktivne u pripremi Adventa , te su za mještane Općine pripremile tombolu, gdje su sponzori bili gospodarstvenici s područja Općine, kao i kutak za fotografiranje.

smart