Tokom prošlog tjedna smo posjetili srednju školu Arboretum Opeka, gdje je za nas prof. Velimir Žganec pripremio super zabavan motorički poligon, štafetu i natjecanje u skakanju u vrećama!
Ovaj susret još je jedna sjajna potvrda prekrasne suradnje između našeg vrtića i srednje škole, koja djeci omogućuje da kroz zajedničke aktivnosti razvijaju motoričke vještine, timski duh i osjećaj zajedništva.
Prošetali smo prekrasnim okolišem škole, upoznali zanimljive životinje i razgledali svu impresivnu mehanizaciju koju škola posjeduje. Na kraju smo se okrijepili sokićima i sendvičima, što je bio savršen završetak sjajnog dana.
Jedva čekamo nove zajedničke susrete i zabavne aktivnosti!