U našem vrtiću održana je završna priredba predškolaca, kojom su se budući prvašići na najljepši način oprostili od svojih vrtićkih dana. Kroz pjesmu, ples i recitacije pokazali su sve što su tijekom godina naučili te još jednom razveselili svoje roditelje, odgojitelje i goste.
Program su samouvjereno i veselo vodili Simon Šestanj i Mia Bolčević, koji su svojim nastupom povezali sve točke priredbe. Predškolci su se pritom zahvalili svojim odgojiteljima, ravnateljici, tetama kuharicama i spremačici na brizi, ljubavi i podršci koju su im pružali tijekom boravka u vrtiću.
Mališani su izveli plesne i glazbene točke uz pjesme „Rastanak od vrtića" „Ljubav je sve što trebam od tebe", „Abeceda" i „Marš", posebno dojmljiv ples uz skladbu Johanna Straussa. Program je obogaćen i prigodnom individualnom recitacijom „Naš put u vrtiću", koja je podsjetila na brojne uspomene, prijateljstva i zajedničke trenutke provedene tijekom odrastanja.
Priredba je bila ispunjena emocijama, a posebno dirljiv trenutak bio je za odgojiteljicu Sanju Vuksan, koja je ovu generaciju pratila od najranijih dana, još od jasličke dobi. Zajednički rast, učenje i stvaranje uspomena ostavili su snažan trag u srcima djece i njihove odgojiteljice.
Na kraju priredbe predškolcima su upućene čestitke i najljepše želje za uspješan početak novog životnog poglavlja – polaska u školu. Uz puno osmijeha, ali i pokoju suzu, oprostili su se od vrtića koji će zauvijek ostati dio njihovih najljepših dječjih uspomena.