U nedjelju, 10. svibnja, u jutarnjim satima na igralištu NK Polet Cestica „Graba“ održan je tradicionalni proljetni nogometni turnir za djecu predškolskih skupina vrtića iz Varaždinske županije.
Na turniru je sudjelovalo više od 90 dječaka i djevojčica raspoređenih u 11 ekipa: Beletinec/Margečan/Podevčevo, Cestica, Ivančica, Jalžabet/Martijanec, Jalžabet/Sigetec, Kneginec/Biškupec, Maruševec/Vinica, Novi Marof, Podravina i Vidovec.
Za ekipu NC Vinica–Maruševec nastupili su vrtićanci iz Dječjeg vrtića Vinica: Petar Bahat, Oliver Švetak, Josip Cvetko, Mia Bolčević i Adela Lazar. Voditelj ekipe bio je Mario Hrnčić.
Turnir je protekao u veselom i sportskom ozračju, uz puno navijanja, druženja i fair-play igre. Čestitamo svim ekipama i malim sportašima na uloženom trudu, borbenosti i sportskom duhu!