U srijedu, 3. prosinca, skupine Ježići i Bubamarci iz DV Vinica uputilI su se na uzbudljivu autobusnu avanturu prema POU Ivanec — za neke mališane bio je to čak i prvi put u velikom autobusu!
Pjesma, smijeh i uzbuđeni glasovi ispunili su putovanje, a radost iščekivanja rasla je iz minute u minutu.
U POU Ivanec dočekala ih je prekrasna božićna predstava “Larina božićna želja”. Djeca su očarano pratila čarobnu priču prepuno glazbe, smijeha i blagdanskih čuda.
Možda se baš tada u njihovim malim srcima probudila i pokoja tajna božićna želja…
A za kraj — još jedno iznenađenje!
Vesela zajednička fotografija s glumcima kao najljepši suvenir na nezaboravan dan!
Osmijesi na licima mališana dokaz su da božićna čarolija postoji i živi upravo u njima!
Veliko hvala izvođačima i domaćinima na toplom dočeku!
Ježići i Bubamarci već jedva čekaju novu blagdansku avanturu!